Telefony w szkole

Przedstawiciele Rady Rodziców wnioskują o całkowity zakaz używania telefonów na przerwach.

Czy jest to dobre rozwiązanie? Trudno powiedzieć, po wczorajszym apelu porządkowym liczba dzieci korzystająca z telefonów wyraźnie zmalała.

Proszę się spodziewać telefonów ode mnie z informacją, iż w moim przekonaniu Marysia/Kaziu nadużywa telefonu. Wówczas liczę na Państwa reakcję, rozmowę, zastanowienie się czy nie jest to moment, w którym warto poważnie porozmawiać.

Rozwiązać ten problem możemy tylko razem! Tylko i wyłącznie razem, faktycznie współpracując!

Dziękuję za inicjatywę RR, liczę na dalszą współpracę, zrozumienie zawiłości tego problemu i REAKCJĘ!

I pamiętajmy

"CO WRZUCAMY DO SIECI, JUŻ Z NIEJ NIE WYLECI :)"

(tak sobie wymyśliłem :)

Adam Perzyński