WAŻNE!!! Organizacja pracy szkoły w dniach 17-21.12.2018

Szanowni Rodzice!
W związku z licznymi zachorowaniami wśród nauczycieli, w nadchodzącym tygodniu organizacja pracy szkoły będzie znacznie utrudniona.
Prawdopodobnie zmuszeni będziemy do łączenia klas na poziomach, nie będziemy mieli możliwości przeprowadzania zajęć dydaktycznych.
Zwracamy się zatem do Państwa z ogromną prośbą, jeśli macie Państwo taką możliwość, prosimy o pozostawienie dzieci w domach.
Szanowni Rodzice, dopełnimy wszelkich starań, by zapewnić obecnym w szkole dzieciom opiekę i bezpieczeństwo.
Prosimy jednak o wyrozumiałość, w tej bardzo dla nas wszystkich trudnej i niecodziennej sytuacji.
Mamy informację, iż oddział przedszkolny będzie funkcjonował bez zmian.
Zajęcia świetlicowe przed lekcjami będą odbywały się zgodnie z planem.
Dyrekcja SP 27 Gdańsk
PS
Będziemy Państwa na bieżąco informować o przebiegu sytuacji, w tej chwili mam informację o 28 nauczycielach nieobecnych w dniach 17-21.12.2018.

Visitor IP : 54.227.76.180 1 Unknown - Unknown