Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

List od Rady Rodziców

Szanowni Państwo!

W imieniu Rady Rodziców pragnę poinformować Państwa o naszym poparciu akcji strajkowej. Mimo, że sytuacja jest trudna i dla dzieci i dla rodziców wiemy, o co walczycie.

Walczycie o godność i szacunek dla Waszej pracy – wiemy jak ważna ona jest i jakiego zaangażowania wymaga. Troszczycie się o nasze dzieci, dbacie o ich bezpieczeństwo
i edukację.

W dzisiejszych czasach zawód nauczyciela to nie tylko przekazywanie wiedzy,ale również rozwiązywanie problemów emocjonalnych uczniów.

Dlatego właśnie wspieramy protest w trosce o przyszłość edukacji !!!!

Martyna Kulińska

Visitor IP : 54.226.73.255 1 Unknown - Unknown