Wyprawka szkolna klasa IIB

Wyprawka ucznia klasy IIB

Piórnik ( wyposażenie podstawowe) : pióro , 2 ołówki, temperówka, gumka, nożyczki, linijka, kredki ołówkowe ( w tym obowiązkowo kredka: zielona, niebieska, różowa, brązowa i czerwona- ortografiaJ)

Zeszyty:

2 zeszyty w 3 linie (linia kolorowa!)

2 zeszyty w kratkę,

1 zeszyt formatu A4 w kratkę (miękka okładka)

Przybory plastyczne: 3 kleje w sztyfcie, kredki ołówkowe, kredki świecowe, pastele,  2 bloki techniczne A4 - biały i kolorowy, papier ksero (dwie ryzy: biała i kolorowa), plastelina, farby plakatowe +3 różne  pędzelki+ kubek ; bibuła (zielona, czerwona, niebieska)

Zeszyt informacji

Zamiast dzienniczka - zeszyt 16-kartkowy mały w kratkę (na pierwszej stronie dane Dziecka, telefony kontaktowe do rodziców , ważne informacje np. dane osób upoważnionych do odbioru dziecka i kontakt/alergie itp)

WF: wyposażenie w worku gimnastycznym: obuwie SPORTOWE na jasnej podeszwie, BIAŁA koszulka, spodenki.

Do zobaczenia!!!

wych.Paulina Kulpaczyńska