Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Lapbookowy zawrót głowy w kl.IIB!!!

Lapbookowy zawrót głowy w kl.IIB!!!

Lapbook  w wolnym tłumaczeniu oznacza „ książkę na kolanach”J.  Książka ta jest jednak niezwykła bo z mnóstwem sekretów i mobilnych elementów. Właśnie te interaktywne elementy są dla Nas bardzo atrakcyjne. Sprawiają, że nauka staje się ciekawsza, pełna niespodzianek, zagadek. Dzięki Lapbookom rozwijamy różne umiejętności tj.: pisanie, czytanie, logiczne myślenie, kreatywność. Uczymy się  również tego , jak organizować sobie pracę i jak wykorzystać wiedzę już zdobytą lub jak skutecznie po nią sięgać. Mogą nam służyć do powtórki materiału, jak również do jego pogłębienia.

I właśnie w  naszej klasie w ten niezwykły, twórczy sposób zakończyliśmy realizowany projekt „Zwierzęta”. Praca nad książeczkami sprawiła nam wiele radości!!! Cudownie było też prezentować swoje dzieło koleżankom i kolegom z innych klas (pięknie dziękujemy za mile spędzony czas klasom: Vb i IIa oraz ich wychowawczyniom – p.Anetce i p.MałgosiJ). Byliśmy dumni ze swoich „dzieł” i szczęśliwi kiedy inni je podziwiali i nie szczędzili Nam pochwałJ
Jedno jest pewne…. poczuliśmy „lapbookowe szaleństwo”!!! Już dzisiaj oznajmiliśmy Pani Paulinie, że chcielibyśmy wykonać kolejne lapbooki! Z całego serca  polecamy ich tworzenie, bo kształtują wiele cennych umiejętności, a ich kolorowa i zróżnicowana forma jest oryginalna i bardzo atrakcyjna.

 

Lapbookowcy z kl.IIB

 

Podobny obraz

Statystyka

Dzisiaj2914
Wczoraj3951
Tydzień19927
Miesiąc57676
Wszystkie3450149

Visitor IP : 107.23.176.162 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb