Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00 

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

 

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Warsztaty mindfulness w klasie IIB –podsumowanie!!!

Warsztaty mindfulness  w klasie IIB –podsumowanie!!!

Przez ostanie  8 tygodni nasza klasa miała możliwość  uczestniczenia w warsztatach mindfulness- treningu uważności dzięki uprzejmości p. Violetty , mamy Kyle’aJ.

Uważność nie jest niczym nowym. Wywodzi się z sanskryckiego słowa smrti – co oznacza pamiętanie albo przypominanie sobie. Każdy z nas wie, co to jest uważność, każdy mógł jej doświadczyć, niekoniecznie tak to doświadczenie nazywając. Mindfulness to umiejętność umysłu obserwowania rzeczy takimi, jakimi są, bez oceniania, analizowania, porównywania, modyfikowania, nakładania projekcji, korzystania ze swoich schematów, oczekiwań, obaw, bez lgnięcia ani odpychania, ale pozostawania z ciekawością, angażowania się w to, co jest w tym właśnie momencie. 

Program  tych spotkań dostarczył nam narzędzi skutecznego radzenia sobie ze stresem w codziennym życiu, obniżył ogólne napięcie psychofizyczne organizmu co znacząco  podniosło jakość funkcjonowania. Dostarczył nam sporą dawkę pozytywnych emocji dzięki różnorodnym i atrakcyjnym ćwiczeniom oraz zabawom. Trening oparty był  na wielu ciekawych technikach uważności tj. :medytacja wyciszenia (shiamatha), skanowanie ciała, wizualizacje, uważna joga itp. Mindfulness to podejście i techniki rozwijające świadomość naszego ciała, rozpoznawania treści pojawiających się w świadomości (myśli, emocji, przekonań) oraz zauważania tego, co dzieje się wokół nas. Jest to ćwiczenie umysłu. Tak samo, jak ćwiczymy swoje mięśnie, tak też potrzebujemy ćwiczyć swój umysł. Dzięki wyjątkowemu przewodnikowi Fredowi….zielonej  żabceJ i jego cudownej  trenerceJ wiemy już,  że Mindfulness nie jest techniką – jest sposobem życia!!!!

Droga Pani Violetto!!!

Kierujemy gorące podziękowania i słowa najwyższego uznania za wkład wniesiony w nasz indywidualny rozwój. Te spotkania były dla nas wspaniałą przygodą; bezcennym doświadczeniem i czasem zmuszającym do przemyśleń, refleksji i poszukiwań. Proponowane zabawy niewątpliwie wzbogaciły i podnosiły  ich atrakcyjność.

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uczniowie klasy IIb

Wraz z wychowawczynią

DSC_0232.JPG 

Statystyka

Dzisiaj1344
Wczoraj4153
Tydzień9684
Miesiąc95599
Wszystkie3665626

Visitor IP : 54.82.119.116 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb