Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00 

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

 

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Geometria w kl.3B przy użyciu …geoplanów!

Geometria w kl.3B  przy użyciu …geoplanów!

Zrozumienie pojęć  geometrycznych sprawia wielu uczniom, zwłaszcza szkół podstawowych, spore trudności, ale nie nam:)Nasza  klasa bardzo polubiła  geometrię: zeszyt  + liniuszek; zestaw geometryczny (z cyrklem na czele J) oraz nowiutkie geoplany to strzał w dziesiątkę!!! Szerokie możliwości  aktywności geometrycznej daje m.in. projektowanie ornamentów, czyli zdobniczych rysunków z powtarzającym się cyklicznie motywem. W tych ćwiczeniach wykorzystuje  się całą  swoją wiedzę matematyczną i geometryczną, doskonaląc jednoczenie umiejętności  posługiwania się przyrządami kreślarskimi.   Dzisiaj nie tylko tworzyliśmy ornamenty, ale  wykonywaliśmy ćwiczenia, które  miały na celu ułatwienie rozpoznawania i konstruowania figur płaskich. Zabawa była przednia!!!

Młodzi fani geometrii!!!

Znalezione obrazy dla zapytania geoplany obrazy

Statystyka

Dzisiaj1342
Wczoraj4153
Tydzień9682
Miesiąc95597
Wszystkie3665624

Visitor IP : 54.82.119.116 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb