Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wielkie Kodowanie w 3b- DNA Edukacji !!!

Wielkie Kodowanie w 3b- DNA Edukacji !!!

Dzisiejsze zajęcia (19.10.2018r.) spędziliśmy na ……kodowaniu. Kod QR  to taki kwadratowy odpowiednik kodu kreskowego, jednak ma od niego zdecydowanie więcej zastosowań. Można  w nim zapisać np. dowolny tekst i to właśnie w takiej formie posłużył nam na dzisiejszych zajęciach. Pani Kaja przygotowała dla Nas wiele ciekawych zadań  powtórkowych….. matematyczno-polonistyczno-przyrodniczych!!! Nauka przez zabawę, to ta forma którą lubimy najbardziejJ. Wiemy już, że taki kod QR każdy może sam zrobić w prosty sposób za pomocą… strony internetowejJ.  Kolejne niespodzianki już za tydzień!!!

Było super!!!!

Fani kodowania:) 

 Znalezione obrazy dla zapytania kod qr obrazy

Statystyka

Dzisiaj436
Wczoraj4008
Tydzień26588
Miesiąc63879
Wszystkie3350285

Visitor IP : 54.205.211.87 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb