Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00 

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

 

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wielkie Kodowanie w 3b- DNA Edukacji !!!

Wielkie Kodowanie w 3b- DNA Edukacji !!!

Dzisiejsze zajęcia (19.10.2018r.) spędziliśmy na ……kodowaniu. Kod QR  to taki kwadratowy odpowiednik kodu kreskowego, jednak ma od niego zdecydowanie więcej zastosowań. Można  w nim zapisać np. dowolny tekst i to właśnie w takiej formie posłużył nam na dzisiejszych zajęciach. Pani Kaja przygotowała dla Nas wiele ciekawych zadań  powtórkowych….. matematyczno-polonistyczno-przyrodniczych!!! Nauka przez zabawę, to ta forma którą lubimy najbardziejJ. Wiemy już, że taki kod QR każdy może sam zrobić w prosty sposób za pomocą… strony internetowejJ.  Kolejne niespodzianki już za tydzień!!!

Było super!!!!

Fani kodowania:) 

 Znalezione obrazy dla zapytania kod qr obrazy

Statystyka

Dzisiaj1342
Wczoraj4153
Tydzień9682
Miesiąc95597
Wszystkie3665624

Visitor IP : 54.82.119.116 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb