Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00 

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

 

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Klasa 3B poznaje… „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga!!!

Klasa 3B  poznaje… „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga!!!

Dnia 23 października 2018r wybraliśmy się na niecodzienne warsztaty do Muzeum Narodowego. Poznaliśmy i zobaczyliśmy z bliska tryptyk “Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga-   arcydzieło malarstwa niderlandzkiego i jeden ze 100 najważniejszych obrazów w światowych zbiorach sztuki dawnej. Tryptyk ukazuje wizję opisaną w Apokalipsie św. Jana.  Już od chwili powstania budził spore emocje. Stojąc przed nim mieliśmy nieodparte wrażenie, że sami trafiliśmy przed oblicze Jezusa Chrystusa, a św. Michał Archanioł w swojej  złotej zbroi przekaże nam zaraz jego wolę, wskazując naszą ostatnią drogę - do grona zbawionych lub potępionych.

Nasza wizyta w muzeum to nie tylko omówienie historii powstania obrazu, ale również ciekawe warsztaty plastyczne, podczas których mogliśmy wczuć się w rolę diabła lub aniołkaJ wyrażając to portretem i uzasadniając innym, swój wybór.

Było ciekawie,  twórczo, pracowicie i …wesoło!!!

Warsztaty godne polecenia!!!

Uczniowie kl.3b

wraz z wychowawczyniamiJ

 

Znalezione obrazy dla zapytania sad ostateczny obrazy

 

Statystyka

Dzisiaj1342
Wczoraj4153
Tydzień9682
Miesiąc95597
Wszystkie3665624

Visitor IP : 54.82.119.116 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb