Bezpłatne obiady

Uwaga!

Wnioski o bezpłatny posiłek dla dziecka składać można u psychologa szkolnego do poniedziałku 17.09. do godz. 13:00.

Spotkanie RADY RODZICÓW

RADA RODZICÓW ZAPRASZA NA,

Pierwsze zebranie RR w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się w Sali pod Srebrnikami (ta piękna ceglasta :-) ) dnia 13.09.2018 r. o godzinie 17.00!
Bardzo proszę o obecność przynajmniej jednego przedstawiciela z każdej klasy! Proszę również o przygotowanie imienia, nazwiska i adresu mailowego do całej trójki klasowej (przewodniczącego, zastępcy i skarbnika)!

Pozdrawiam i do zobaczenia, Martyna Kulińska

"Matematyczny wyścig"

Szkolna Olimpiada Matematyczno-Sportowa "Matematyczny wyścig"

W dniu 22.05.2018r. odbyła się Szkolna Olimpiada Matematyczno-Sportowa "Matematyczny wyścig". W konkursowych zmaganiach wzięli udział wszyscy uczniowie z klas drugich i trzecich podzieleni na 5-osobowe drużyny. Część matematyczna była zróżnicowana pod względem trudności, tak więc szanse zawodników były wyrównane. Jury w składzie: p. Paulina Kulpaczyńska oraz p. Agnieszka Kamińska-Pietruszka wnikliwie oceniło konkurencje. Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce - uczniowie kl. III b
II miejsce - uczniowie kl. III a
III miejsce - uczniowie kl. III c
Wyróżnienie - uczniowie kl. II a
Wyróżnienie - uczniowie kl. II b

Wszystkim uczniom gratulujemy matematycznych umiejętności, zwinności, niezłomnej postawy oraz wytrwałości.

Małgorzata Chmiel

Odwołane zajęcia- świetlica profilaktyczna

Uwaga Rodzice!

22.05. zajęcia świetlicy profilaktycznej prowadzone przez p. Beatę Janecką i Ewę Pilarską o godz. 7:30 nie odbędą się z powodu wyjazdu na wycieczkę.

Anna Meslin

Tydzień20792