"Matematyczny wyścig"

Szkolna Olimpiada Matematyczno-Sportowa "Matematyczny wyścig"

W dniu 22.05.2018r. odbyła się Szkolna Olimpiada Matematyczno-Sportowa "Matematyczny wyścig". W konkursowych zmaganiach wzięli udział wszyscy uczniowie z klas drugich i trzecich podzieleni na 5-osobowe drużyny. Część matematyczna była zróżnicowana pod względem trudności, tak więc szanse zawodników były wyrównane. Jury w składzie: p. Paulina Kulpaczyńska oraz p. Agnieszka Kamińska-Pietruszka wnikliwie oceniło konkurencje. Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce - uczniowie kl. III b
II miejsce - uczniowie kl. III a
III miejsce - uczniowie kl. III c
Wyróżnienie - uczniowie kl. II a
Wyróżnienie - uczniowie kl. II b

Wszystkim uczniom gratulujemy matematycznych umiejętności, zwinności, niezłomnej postawy oraz wytrwałości.

Małgorzata Chmiel

Odwołane zajęcia- świetlica profilaktyczna

Uwaga Rodzice!

22.05. zajęcia świetlicy profilaktycznej prowadzone przez p. Beatę Janecką i Ewę Pilarską o godz. 7:30 nie odbędą się z powodu wyjazdu na wycieczkę.

Anna Meslin

Tydzień Przedsiębiorczości

przeds2

przeds1