Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Dzień Rodziny w 3a!

Dzień Rodziny w 3a!

W piątek 2 czerwca 2017 r. w godzinach popołudniowych klasa 3a świetowała wspólnie Dzień Mamy, Dzień Taty i Dzień Dziecka przy blasku płomieni ogniska. Spędziliśmy czas nie tylko piekąc kiełbaski, czy rozmaite przekąski, ale także prowadząc rozgrywki sportowe. Towarzyszyła nam głownie piłka nożna - tutaj rodzice dzielnie włączyli się do wspólnej gry z dziećmi. Był też m.in. badminton, tyrolka i wiele innych atrakcji! Odkryliśmy również prawdziwy cud natury - gniazdo z pisklętami kosa i obserwowaliśmy z oddali, jak piskęta karmione są przez ich matkę. Niesamowite przeżycie! Mimo chłodnego wiatru rozgrzewała nas miła atmosfera i skaczące płomienie ogniska! 

Dziękuję rodzinom za przybycie, zabawę i pomoc w rozpaleniu ogniska!

 

Wychowawczyni 

 

  

Statystyka

Dzisiaj3918
Wczoraj3031
Tydzień16980
Miesiąc54729
Wszystkie3447202

Visitor IP : 34.228.115.216 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb