Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Świętujemy Dzień Kota

19 lutego w ramach Światowego Dnia Kota obchodziliśmy w naszej klasie „dzień zwierzaka domowego”.

Człowiek udomowił wąsatego czworonoga prawie 10 tysięcy lat temu. Jest on najpopularniejszym zwierzęciem domowym na świecie. Ale nie chcieliśmy zapominać o pozostałych milusińskich. Przygotowaliśmy prezentacje o naszych małych przyjaciołach: psach, kotach, królikach, koszatniczkach, chomikach – można je oglądać na korytarzu przy sali nr 16.
A wracając do święta kota, to gościliśmy w klasie kocurka Werki. Koleżanka opowiedziała nam o swoim pupilu: skąd go ma, jakie ma przyzwyczajenia, jak się nim opiekuje.
Daliśmy mu do zjedzenia jogurt – chyba „trafiliśmy w dziesiątkę” – zajadał go chętnie. Zademonstrował swe typowo kocie cechy: ciekawość – zajrzał do każdego kącika naszej sali- a także zwinność i skoczność. Kot wykazał się dużą cierpliwością i pozwolił się głaskać. Godzina ze zwierzakiem upłynęła szybko.
Potem, na podstawie zebranych informacji musieliśmy ułożyć kilka zdań o mruczącym gościu.

k1 k2

k3 k4

 

Statystyka

Dzisiaj289
Wczoraj3359
Tydzień13798
Miesiąc57370
Wszystkie2875465

Visitor IP : 54.80.219.236 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb