Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Świętujemy Dzień Kota

Człowiek udomowił wąsatego czworonoga prawie 10 tysięcy lat temu. Jest on najpopularniejszym zwierzęciem domowym na świecie. Ale nie chcieliśmy zapominać o pozostałych milusińskich. Przygotowaliśmy prezentacje o naszych małych przyjaciołach: psach, kotach, królikach, koszatniczkach, chomikach – można je oglądać na korytarzu przy sali nr 16.
A wracając do święta kota, to gościliśmy w klasie kocurka Werki. Koleżanka opowiedziała nam o swoim pupilu: skąd go ma, jakie ma przyzwyczajenia, jak się nim opiekuje.
Daliśmy mu do zjedzenia jogurt – chyba „trafiliśmy w dziesiątkę” – zajadał go chętnie. Zademonstrował swe typowo kocie cechy: ciekawość – zajrzał do każdego kącika naszej sali- a także zwinność i skoczność. Kot wykazał się dużą cierpliwością i pozwolił się głaskać. Godzina ze zwierzakiem upłynęła szybko.
Potem, na podstawie zebranych informacji musieliśmy ułożyć kilka zdań o mruczącym gościu.

k1 k2

k3 k4

 

Statystyka

Dzisiaj3891
Wczoraj3031
Tydzień16953
Miesiąc54702
Wszystkie3447175

Visitor IP : 34.228.115.216 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb