Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wyróżnienie dla III a - I Ogólnopolski Konkurs Artystyczno -Ekologiczny „Balticarium Poznajmy Nasz Bałtyk”

wyroznienie 3a

Celem konkursu było m.in.: propagowanie wiedzy o Morzu Bałtyckim, zagrożeniach dla jego wód, świata fauny i flory, a także rozbudzenie zainteresowania wśród dzieci i młodzieży Morzem Bałtyckim, szczególnie zwierzętami zamieszkującymi jego wody.
Zadaniem było przygotowanie scenariusza zajęć na podstawie którego zostanie przeprowadzona lekcja na temat zwierząt Bałtyku. Uczniowie przygotowali też m.in.: pracę plastyczną w formie kolażu.
W projekcie udział wzięli: Lena Bieniek, Zosia Galińska, Maja Grodzicka, Martyna Hadrzyńska, Kira Kamma, Ewa Kaniuka, Ignacy Kaszuba, Wiktoria Kroemer, Zuzia Postek, Karolina Rentfleisz, Julka Rojewska, Paulina Szłoińska
i Agata Tomaszkiewicz. Wspomagali ich pozostali uczniowie klasy.
Gratulacje!

Statystyka

Dzisiaj2352
Wczoraj5193
Tydzień7545
Miesiąc96080
Wszystkie3153402

Visitor IP : 54.147.152.6 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb