BUDUJEMY MOSTY - warsztaty COMENIUS 7 grudnia 2013

Podczas tego spotkania zajęliśmy się budowaniem mostów - w rzeczywistości i w przenośni. Most jest symbolem połączenia dwóch światów, dlatego też dzisiejsze zajęcia były poświęcone integrowaniu grupy.
Na początku były zajęcia językowe - uczniowie w grupach mieli za zadanie przygotować pytania i odpowiedzi w języku angielskim na tematy osobiste (imię, wiek, zainteresowania itp.). Następnie musieli odpowiedzieć na te pytania. Kolejnym etapem było przeprowadzenie wywiadu z nauczycielami języka angielskiego. Najlepiej z tych zadań wywiązała się drużyna w składzie: Konrad Czapiewski, Patryk Sęk oraz Jakub Czechowicz.
Kolejnym zadaniem było pokonanie Północnego Morza przez grupę rozbitków, którzy przechodząc po krach i współpracując ze sobą dotrą na suchy ląd. Uczniowie poradzili sobie świetnie z tym zadaniem, bo udało im się to już przy drugim podejściu.
Ostatnim etapem warsztatów było przygotowanie obrazka ilustrującego tytuł całego programu - BUDUJEMY MOSTY I POSZERZAMY HORYZONTY. Efekty pracy uczniów zaprezentujemy już niebawem!

Dzisiaj2094

Visitor IP : 3.139.107.241 1 Unknown - Unknown