Szukamy wolontariuszy

wśród dzieci, rodziców, dziadków, kuzynów, sąsiadów!!!

Jeśli bliska jest Tobie idea pomocy innym i zawsze marzyłeś o włączeniu się w szeregi wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - kliknij i przeczytaj jak możesz do Nas dołączyć!

Drodzy Zainteresowani:

W dniu 14. stycznia odbywa sie Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i w tym dniu Nasza szkoła organizuje OGROMNĄ imprezę. Oczywiście WIELKIE imprezy nie mogą odbyć się bez wolontariuszy. Jeśli mają Państwo pomysł na zorganizowanie warsztatów dla innych, mają Państwo talent, którym chcieliby się Państwo podzielić, może origami, może wyszywanie, robienie biżuterii, zajęcia akrobatyczne, a może sztuczki magiczne, a może jeszcze inne.

Wszystkie osoby, które chciałaby się włączyć w organizację pierwszego w naszej szkole finału WOŚP bardzo proszę o kontakt mailowy -Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pokażmy, że potrafimy pomagać!!! :)

Visitor IP : 18.221.239.148 1 Unknown - Unknown