Kocing na trawingu....czyli sobotnie grillowanie klasy I :)

grilllll00040

W sobotnie popołudnie 8 czerwca uczniowie klasy I wraz z rodzicami i panią Anią postanowili podsumować rok wspólnej pracy. Wybrali dość nietypowy sposób, gdyż spotkali się na grillowaniu połączonym z kocingiem na trawingu :)

Boisko, plac zabaw i przylegający do niego teren okazały się być świetnym miejscem na wspólne rozmowy, zabawy i grillowanie :) Tatusiowie, pod przewodnictwem głównego grillowego - pana Janusza - pilnowali mięsiwa i warzyw, a mamy, jak to mamy, plotkowały z panią Anią konsumując przepyszne sałatki, warzywka z sosami (przepysznymi - prosimy przepis pani Ewo) i ciasta :)

Dzieciaki bawiły się na placu zabaw, chłopcy grali w piłkę nożną, a dziewczynki.... odkryły jak wiele frajdy daje gra w gume (swoją drogą, zupełnie im, oprócz Olki, dotąd nieznana!).

Gdy panowie podali grillowane pyszności do stołów, rozmowy przeniosły się na kocing na trawingu.

W przyjemnej atmosferze spędziliśmy wspólnie 3 godziny....i już myślimy o kolejnym spotkaniu :)

Dziękuję wszystkim, którzy byli dziś z nami: Igorowi z mamą Ewą i tatą Jarkiem, Kornelii z mamą Kasią, tatą Rafałem i Maksiem, Oli z mamą Jolą, tatą Januszem i siostrą Natlką, Miśce i Stasiowi z mamą Agnieszką i tatą Mariuszem, Zosi z mamą Maurą i tatą Witoldem, Konradowi z mamą Anią, tatą Waldkiem i braćmi - Karolem i malutkim Franciszkiem, Kubie z mamą Małgosią, Markowi z mamą Ewą i tatą, naszemu nowemu uczniowi Mikołajowi z mamą Laurą i tatą Jarkiem

wychowawczyni klasy I Ania Krause

GALERIA ZDJĘĆ :)