Flamenco w szkole tańca "La Pasion"

timg 2775 1

14 marca udaliśmy się do szkoły tańca "La Pasion". Instruktorka flamenco - Pani Beta Jasnoch poprowadziła dla nas bardzo ciekawe zajęcia. Najpierw opowiedziała nam o flamenco. Dowiedzieliśmy się skąd pochodzi ten taniec, jak wyglądaja stroje i buty oraz posłuchaliśmy hiszpańskiej muzyki. Pani Beata pokazała nam kroki flamenco. Nauczenie się nawet podstawowych kroków i ruchów było dla nas nie lada wyzwaniem.

Następnie Pani Beata zatańczyła dla nas z różnymi rekwizytami. Wszyscy chętni mogli przebrać się w niezwykle barwne i piękne stroje do flamenco oraz zatańczyć z kastanietami, chustą i wachlarzami. Na koniec wszyscy założyliśmy hiszpańskie kapelusze - sombrero a chłopcy wzięli specjalne laski do flamenco używane w tańcu przez mężczyzn.

Zapraszam do galerii

Visitor IP : 3.141.30.162 1 Unknown - Unknown