Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Artykuły

Uroczystość wręczenia nagród konkursu "Przemalowujemy dzieła Mistrzów"

d.mistrzow

 Patronat honorowy

patronat dziela

 

Uroczystość wręczenia nagród

Zwycięzcom 4. edycji

wojewódzkiego konkursu

Przemalowujemy dzieła Mistrzów

Dziewczyny z kwiatami Olgi Boznańskiej 

już za nami. Impreza odbyła się w jednej z przepięknych sal Akademii Sztuk Pięknych

w Gdańsku. Tam też miał miejsce wernisaż najciekawszych prac (jeszcze do niedzieli będzie można je oglądać w ASP).  Naszym gospodarzem była pani Aleksandra Jadczuk- dziekan malarstwa i nieformalny Patron Honorowy naszej imprezy.

IMG 20171208 100615

Nagrody z rąk przedstawiciela ZNP pana Marka Murawskiego i organizatora konkursu pana dyrektora Adama Perzyńskiego otrzymali również uczniowie naszej szkoły. Przypominamy, że Maja Gościak i Szymon Wierejko zajęli II miejsca. Na wernisażu można było też zobaczyć obraz Klaudyny Pytlewskiej drugiej naszej utalentowanej uczennicy.

Jeszcze raz gratulujemy Zwycięzcom i wszystkim Uczestnikom konkursu.

Bardzo dziękujemy Pani Aleksandrze Jadczuk za zaproszenie nas do Akademii Sztuk Pięknych i za miłe, a także „słodkie” przywitanie wszystkich uczestników konkursu. Jesteśmy wdzięczni sponsorom nagród: Związkowi Nauczycielstwa Polskiego, Radzie Rodziców SP 27 oraz Paniom: Jolancie Jackowskiej i Justynie Małeckiej za ufundowanie bardzo cennych nagród dla 26 laureatów, a Pani Justynie Grzechnik- Kowalskiej za pracę w komisji konkursowej.

 

W imieniu organizatorów

Ewa Pilarska i Małgorzata Niechwiedowicz

 

Statystyka

Dzisiaj1875
Wczoraj3958
Tydzień5833
Miesiąc67697
Wszystkie3460170

Visitor IP : 54.226.23.160 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb