Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Artykuły

KONKURS PLASTYCZNY „FABRYKA PISANEK”

W dniu 21.03.2018r. wzięłyśmy udział w finale konkursu plastycznego „Fabryka Pisanek” organizowanego już po raz piąty przez Centrum Handlowe RIVIERA w Gdyni. 

Nie było łatwo, do konkursu stanęło ponad 120 projektów, a zakwalifikowało się tylko 20. Nasze dzieło zobaczycie na załączonych zdjęciach. Napracowałyśmy się niezmiernie, ale było warto. Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Teraz wszystko w rękach osób odwiedzających Galerię Handlową RIVIERA. 

I tu, zachęcamy Was do głosowania na naszą piękną, wiosenną pisankę. Możecie to uczynić tylko przez trzy kolejne dni, tj. w czwartek, piątek i w sobotę będzie można zagłosować bezpośrednio w RIVIERZE.  Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę o godzinie 16.

 Przybywajcie!!!

 Bardzo liczymy na Wasze głosy i poparcie. Stawka jest wysoka. Zwycięska szkoła otrzyma bardzo atrakcyjną nagrodę. 

Małgorzata Chmiel, Beata Gołębiowska oraz uczennice z klasy Va - Natalia Dekańska, Zosia Lamęcka, Julia Wódarczyk, Ola Czerwińska, Nikola Obiała i Emilka Krynicka 

 

  

 

KONKURS PLASTYCZNY „FABRYKA PISANEK”

Statystyka

Dzisiaj2901
Wczoraj3951
Tydzień19914
Miesiąc57663
Wszystkie3450136

Visitor IP : 107.23.176.162 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb