MATEMATYCZNY PRYMUS

dla uczniów kl.II i III

Cele konkursu

• rozwijanie zainteresowań matematycznych,
  • dostarczenie dzieciom możliwości wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi,
  • zachęcenie uczniów do poznawania zasad zdrowej rywalizacji.

REGULAMIN:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas II i III, którzy nie boją się zmagać z trudnymi zadaniami z matematyki.

2. Zgłoszenia uczniów do konkursu odbywają się drogą mailową na adresy szkolne organizatorów (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)

do 19.04.2016r.

3. Konkurs ma formę testu. Uczniowie rozwiązują 16 zdań o zróżnicowanym stopniu trudności. Każde zadanie będzie punktowane. Czas na rozwiązywanie testu – 45 minut.

4. Rozwiązania pisane nieczytelnie lub nie podpisane nie będą punktowane.

5. Podczas konkursu nie wolno używać kalkulatorów.

TERMIN: konkurs odbędzie się w piątek 29 kwietnia 2016r. w sali 2, 7 o godzinie 11:15. Wyniki: zostaną ogłoszone na stronie internetowej w przeciągu tygodnia. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i dyplomy.

Organizatorki:

Ewa Patok, Anna Szmit