Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Artykuły

I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas I-III KEEP CALM AND LEARN ENGLISH - relacja

W sobotę 8 kwietnia 2017 r. odbyła się finał I Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas I-III KEEP CALM AND LEARN ENGLISH.

W eliminacjach łącznie wzięło udział 435 uczniów z klas I-III trójmiejskich szkół.

Do finału zakwalifikowało się:

  • 15 uczniów klas pierwszych
  • 18 uczniów klas drugich
  • 20 uczniów klas trzecich

Uczestnicy mieli do uzupełnienia test składający się z 20 pytań. Uczniowie rozwiązywali różnorodne typy zadań: czytanie ze zrozumieniem, słuchanie ze zrozumieniem, zadania gramatyczne i słownikowe.

Poniżej znajduje się protokół finałowy konkursu.

GALERIA ZDJĘĆ

Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną zabawę. Zapraszamy do udziału w następnej edycji konkursu.

Agnieszka Jasińska

Magdalena Pieniak

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin

PROTOKÓŁ

I MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS I – III

KEEP CALM AND LEARN ENGLISH

 

klasy I

Lp.

Imię i nazwisko

szkoła

liczba punktów

miejsce

1.

Lena Matsumoto

SP35

16

 

2.

Liliana Stańczyk

SP35

18

 

3.

Carmen Perzyna

SP77

nieobecna

4.

Konrad Posobkiewicz

SP77

13

 

5.

Tymoteusz Drawski

SP Banino

16

 

6.

Pola Laskowska

SP Banino

12

 

7.

Hubert Maciejczyk

NSP Lokomotywa

18,5

III miejsce

8.

Konstanty Śmierzchalski

NSP Lokomotywa

nieobecny

9.

Bartosz Potrykus

SP Muzyczna

18

 

10.

Dominika Radzicka

SP Muzyczna

16

 

11.

Mateusz Rutkowski

SP44

16

 

12.

Krystian Mordaka

SP44

12

 

13.

Oskar Marciniak

SP11 Gdynia

18

 

14.

Agata Ramczyk

SP27

20

I miejsce

15.

Kyle Halliday

SP27

19

II miejsce

 

klasy II

Lp.

Imię i nazwisko

szkoła

liczba punktów

miejsce

1.

Katarzyna Cejnóg

SP35

16

 

2.

Franciszek Daszkiewicz

SP35

17

II miejsce

3.

Igor Gibas

SP77

18

I miejsce

4.

Amelia Mika

SP77

12

 

5.

Julia Rokicka

SP Banino

12

 

6.

Malwina Klatkowska

SP Banino

12

 

7.

Rafał Sawicki

NSP Lokomotywa

nieobecny

8.

Maria Gryglewska

NSP Lokomotywa

17

II miejsce

9.

Kayla Dobrowolska-Mahusay

SP Muzyczna

14

 

10.

Zuzanna Krystian-Browalska

SP Muzyczna

13

 

11.

Maciej Pawlik

SP44

nieobecny

12.

Artur Samulski

SP44

13

 

13.

Antoni Myszka

SP23

12

 

14.

Ignacy Bialuk

SP23

13

 

15.

Maja Konikowska

SP27

15

 

16.

Julia Rojewska

SP27

16

 

17.

Emilia Krasuska

SP11 Gdynia

12

 

18.

Maks Zdrojewski

SP11 Gdynia

12

 

 

klasy III

Lp.

Imię i nazwisko

szkoła

liczba punktów

miejsce

1.

Mikołaj Trenkner

SP35

11

 

2.

Borys Dawid

SP35

12

 

3.

Paulina Tchorzewska

SP77

15

 

4.

Jonasz Dowda - Tchórzewski

SP77

15

 

5.

Alicja Łys

SP Banino

10

 

6.

Anna Szwaba

SP Banino

12

 

7.

Antonina Lewandowska

NSP Lokomotywa

14

 

8.

Wiktoria Wolniewicz

NSP Lokomotywa

19

II miejsce

9.

Maja Szpakowska

SP Muzyczna

12

 

10.

Michał Bajerski

SP Muzyczna

13

 

11.

Mateusz Hebel

SP44

12

 

12.

Mateusz Piskunowicz

SP44

11

 

13.

Michalina Makowska

SP12

20

I miejsce

14.

Julia Kruszyńska

SP12

12

 

15.

Tadeusz Wróbel

SP11 Gdynia

13

 

16.

Iga Burakiewicz

SP11 Gdynia

10

 

17.

Mikołaj Michalski

SP23

13

 

18.

Paweł Richert

SP23

9

 

19.

Julia Czarkowska

SP27

16

III miejsce

20.

Michał Kamiński

SP27

14

 

Komisja w składzie:

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin

Agnieszka Jasińska

Małgorzata Janik

Magdalena Pieniak

 

 

 

Statystyka

Dzisiaj1911
Wczoraj2976
Tydzień10640
Miesiąc53243
Wszystkie2699211

Visitor IP : 54.196.38.114 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb