Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Artykuły

Piwnica pod Srebrnikami

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.

Piwnica pod Srebrnikami :) Przyznacie, że sala robi wrażenie! Oryginalne cegły, grafiki sprzed kilkudziesięciu lat, stoły, które pamiętają rodziców naszych aktualnych uczniów:) może również ich dziadków:) dają KLIMAT. Klimat, który wierzymy, że wyzwoli w naszych dzieciach rozwój pasji! Jakich? Hmm wielu... 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.
To tu dzieci będą w ramach zajęć dodatkowych będą rozwijały swoje talenty, szczególnie te artystyczne. Malowanie, rzeźbienie min. w glinie, o to zadba nasza szkolna artystka pani Ewa Pilarska. W sali będą również organizowane zajęcia teatralne, przedstawienia, spotkania, warsztaty. 
Nie ukrywam, że od lat marzyła mi się przestrzeń inna niż wszystkie.

Pani Justyna Małecka BARDZO DZIĘKUJĘ, bo to dzięki Pani zaangażowaniu, pracy i nie ma co ukrywać nakładom finansowym udało się zrobić coś wielkiego! 
Pięknie włączyła się Pani w rozwój naszych dzieci!
Zapraszamy oczywiście do dalszej współpracy:)
Podziękowania należą się również dwom panom. "Światło, nosisz je w sobie". Autentycznie Ryszard PrzyborowskiPiotr Muller Dzięki wam Panowie "światła" w naszej szkole nigdy nie braknie :)
To jednak nie koniec wydarzeń. 
W otwarciu sali brała udział przesympatyczna pani Iwona Wirkus-Romanowska, dyrektor Zespół Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku#szkolnictwozawodowe. Podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy SP 27, a ZSKW. Nasz szkolny #CraftRoomSP27, w którym uczniowie poznają tajniki szycia, już niedługo projektowania, zyskał wspaniałego partnera. Pani Ania Krause będzie koordynatorką naszych wspólnych działań. Może w przyszłości okaże się, że pierwsze kroki w "szyciu", znana projektantka mody stawiała właśnie w naszych szkołach. 
Już wkrótce kolejne porozumienia, kolejni partnerzy, kolejne wyzwania :)Wszystko dla #DZIECI.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.  Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy.
#GdańskEDuMoc dzięki Urząd Miejski w Gdańsku rozwija się cały czas :) Dziękujemy:)

GALERIA ZDJĘĆ - TUTAJ :)

Statystyka

Dzisiaj1876
Wczoraj3958
Tydzień5834
Miesiąc67698
Wszystkie3460171

Visitor IP : 54.226.23.160 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb