Świetlica profilaktyczna-rekrutacja

Uwaga Rodzice uczniów klas 0-I!

Trwa rekrutowanie piętnastoosobowej grupy dzieci do projektu „Świetlica profilaktyczna- Fabryka dziecięcych uśmiechów"

W ramach świetlicy ta sama grupa dzieci będzie uczestniczyła w zajęciach:

Wtorek: 7:30-8:30- Terapia wspierająca rozwój- prowadzący: Ewa Pilarska, Beata Janecka

15:00-16:00- Unihokej/ ścianka wspinaczkowa (na zmianę co tydzień)- prowadzący: Jagoda          Wieczorek, Aleksandra Centkowska

Czwartek: 7:30-8:30- Trening umiejętności społecznych- prowadzący: Anna Meslin, Aneta Szczepańska

Piątek: 7:30-8:30- Biblioterapia/ arteterapia (na zmianę co tydzień)- prowadzący: Beata Janecka, Ewa Pilarska

14:20-15:20- Profilaktyczne zajęcia komputerowe- prowadzący: Anna Krause, Sławomir Bagiński

Ponadto raz w miesiącu w ramach projektu odbędą się warsztaty przyrodnicze z p. Anetą Szczepańską.

Dodatkowo w ramach projektu przeznaczone są dwie godziny konsultacji z psychologiem (jedna dla dzieci; jedna dla rodziców).Na spotkania należy umawiać się bezpośrednio z psychologiem.

Dzieci zabierane są na zajęcia ze świetlicy szkolnej.

Zgłoszenia dzieci na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.:

Temat: świetlica profilaktyczna- imię i nazwisko ucznia

do dnia: 15.09.2017r.

Zajęcia rozpoczynamy od 19.09.2017r.

Visitor IP : 18.117.186.92 1 Unknown - Unknown