DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - wielki finał

Dzieci z dwóch grup wiekowych (klasy 1-3 oraz 4-6) początkowo rywalizowały podczas eliminacji szkolnych.
Do etapu finałowego zakwalikowało się czworo z nich - Franciszek Bielak (1c), Miłosz Frydrychowicz (3a), Zuzanna Peć (4a), Maria Połeć (5a).

Finał konkursu organizowany był przez firmę WNS Global Services w Gdyni. Spotkanie miało charakter międzynarodowy. W początkowym jego etapie wyłoniono jednego reprezentanta pierwszej grupy wiekowej (klasy 1-3) oraz drugiej (klasy 4-6). W finale Polskę  reprezentowała Maria Połeć.

Dyktando pisały dzieci z Polski, Sri Lanki, Indii, Afryki Południowej, Filipin oraz Rumuni. Przez cały czas trwania konkursu mieliśmy połączenie internetowe ze wszystkimi lokalizacjami.

Gratulujemy uczestnikom i zachęcamy do udziału w konkursach!

Visitor IP : 3.135.219.166 1 Unknown - Unknown