Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych w SP27

Projekt Lotnisko powstał z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych. Dzieci miały okazję poczuć się jak na światowym lotnisku. Najpierw otrzymały instruktaż dotyczący zasad panujących w tym miejscu, a później mogły wypełnić bilety w języku angielskim by przejść przez odprawę biletowo-bagażową. Przy okazji nauczyliśmy się podstawowych zwrotów w języku angielskim i poznaliśmy hiszpańskie miasta. Udało nam się też wejść na pokład samolotu i odbyć 3-minutowy lot zakończony w Sewilli, Madrycie, na Teneryfie i w Londynie. Tego dnia na lotnisku SP27 Airport/Aeropuerto największym powodzeniem cieszyły się dwie destynacje: Londyn i Teneryfa.

Małgorzata Majer

GALERIA ZDJĘĆ

Statystyka

Dzisiaj1646
Wczoraj2982
Tydzień4628
Miesiąc47231
Wszystkie2693199

Visitor IP : 54.224.60.122 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb