Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Spelling Master 2017/2018 - wyniki wrześniowego etapu

Uwaga uczniowie klas 0 - VII!

Poniżej znajdują się wyniki wrześniowego etapu dyktanda językowego Spelling Master.

Wszystkim uczniom gratulujemy!

Zapraszamy również pozostałych do przyłączenia się do naszego konkursu w następnym etapie.

Małgorzata Majer

Magdalena Pieniak

Jolanta Okonek

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin

KLASY 0 - II

1. Marta Kiedrowska 2a - 9
2. Monika Pietrzak 2a - 5
3. Natalia Dominiak 2a - 2
4. Berenika Swiderska 0 - 0
5. Gabrysia Sendrowska 0 - 0
6. Basia Marzec 1a - 0
7. Olga Faltynowicz 1a - 8
8. Hania Miskiewicz 1a- 9
9. Blazej Kurkowski 1a - 8
10. Wiktoria Kmiecik - 5

 

KLASY III

III a

Julia Rojewska - 10

Agata Tomaszkiewicz - 9

Ksawery Kowalski - 9

Maja Grodzicka - 10

Natalia Gałęzowska- 1

III b

Daria Śreniawa - Pisarska - 9

Maja Mrozik - 8

Daria Szyłańska - 10

Jan Szukalski - 9

Dominik Kurkowski - 7

Jakub Żemojtel - 8

Robert Fryśny - 9

III c

Zuzanna Czerwonka - 3

Cezary Trojanowski - 8

Maja Badur - 7

Hanna Kallnik - 9

Maja Konikowska - 10

Lidia Rojek - 9

 

KLASY IV

IV A

1. Bartoszewicz Julia - 7

2. Fałtynowicz Borys - 6

3. Horoń Klara - 4

4. Kreczman Jakub - 8

5. Peć Julia - 10

IV B

1. Bielawa Zosia - 10

2. Bielawski Staś - 6

3. Dominiak Paweł - 6

4. Kotłowski Aleksander - 3

5. Roguska Lena - 3

6. Tempska Alicja - 8

7. Wierzchowska Natalia - 9

8. Kmiecik Weronika - 3

IV C

1. Abramska Marta - 9

2. Baryła Karolina - 5

3. Bielak Franciszek - 4

4. Czarkowska Julia - 10

5. Kamiński Michał 10

6. Marzec Bartosz - 2

7. Olejniczak Maciej - 10

8. Sprengel Lena - 5

9. Świątek Hanna - 7

10. Tomaszkiewicz Marta - 9

11. Truszkowska Nadia - 10

12. Wysocki Dominik - 7

13. Zawada Ala - 8

IV D

1. Jaroszewicz Filip - 9

2. Redłowski Mateusz - 10

3. Toczek Piotr - 10

4. Wołejko Piotr - 10

5. Żywicka Julia - 6

 

KLASY V - VII

V A

1. Paweł Mont - 10

2. Joanna Kaszubowska - 10

3. Natalia Dekańska - 10

4. Zuzanna Żemojtel - 10

V B

1. Zuzia Olszewska - 2

2. Emilia Szłoińska - 9

3. Magda Głownia - 1

4. Tymon Karpiński - 10

5. Pola Janik - 9

6.Zosia Sokołowska - 7

7. Maks Twardowski - 9

8. Olgierd Jadczuk - 5

9. Łucja Kozłowska - 10

VI A

1. Gosia Połeć - 8

2. Justyna Szumczyk - 3

3. Kasia Pierzynowska - 7

4. Igor Abramczuk - 8

5. Jakub Wiszniewski - 7

6. Anna Frączek - 3

VII A

1. Wiktoria Dropiewska - 5

2. Mateusz Krauze - 8

3. Jakub Jaskólski - 9

4. Maciej Abramski - 4

VII B

1. Wojtek Kordunowski - 8

2. Klaudyna Pytlewska - 1

3. Klaudia Banit - 7

4. Maja Gościak - 6

 

Dwie prace w grupie uczniów klas V - VII nie są podpisane - nie zostały zatem sprawdzone.

 

Statystyka

Dzisiaj108
Wczoraj3007
Tydzień11844
Miesiąc54447
Wszystkie2700415

Visitor IP : 54.196.38.114 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb