Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Spelling Master 2017/2018 - wyniki marcowego etapu

Uwaga uczniowie klas 0 - VII!

Poniżej znajdują się wyniki marcowego etapu dyktanda językowego Spelling Master.

Wszystkim uczniom gratulujemy!

Zapraszamy również pozostałych do przyłączenia się do naszego konkursu w następnym etapie.

Małgorzata Majer

Magdalena Pieniak

Jolanta Okonek

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin

KLASY 0 - II

Marta Kiedrowska 9
Natalia Dominiak 7
Hania Miskiewicz 10 + styczen 10
Blazej Kurkowski 10
Ula Mejsner 10
Monika Pietrzak 5
Wiktoria Kmiecik 6
Kyle Halliday 7

KLASY III

3 a

Julia Rojewska – 10 pkt.

Agata Tomaszkiewicz – 10 pkt.

Ksawery Kowalski – 10 pkt.

Maja Grodzicka – 10 pkt.

Milena Kusy- 10 pkt.

3 b

Daria Śreniawa – Pisarska- 10 pkt.

Maja Mrozik – 7 pkt.

Daria Szyłańska – 10 pkt.

Jan Szukalski – 9 pkt.

Dominik Kurskowski – 1 pkt.

Jakub Żemojtel – 6 pkt.

Robert Fryśny – 8 pkt.

3 c

Cezary Trojanowski – 8 pkt.

Hanna Kallnik – 9 pkt.

Maja Konikowska – 10 pkt.

Lidia Rojek – 10 pkt.

Alicja Rzedzicka – 10 pkt.

KLASY IV

Julia Peć 10

Jakub Kreczman 9

Julia Bartoszewicz 9

Zofia Bielawa 10

Alicja Tempska 8

Natalia Wierzchowska 7

Julia Czarkowska 10

Michał Kamiński 10

Franciszek Bielak 8

Marta Abramska 10

Julia Żywicka 9

Mateusz Redłowski 10

Piotr Wałejko 9

Filip Jaroszewicz 9

Tymon Rydzkowski 10

Piotr Toczek 10

KLASY V-VII

1.

Stanisław Brożek

x

2.

Paweł Mont

10

3.

Zuzanna Olszewska

5

4.

Maks Twardowski

9

5.

Zuzanna Żemojtel

10

6.

Kajetan Kujawa

x

7.

Pola Janik

4

8.

Natalia Dekańska

x

9.

Magda Głownia

1

10.

Miłosz Alba

2

11.

Zosia Sokołowska

8

12.

Joanna Kaszubowska

10

13.

Emilia Szłoińska

2

14.

Tymon Karpińsk

x

15.

Olgierd Jadczuk

x

16.

Łucja Kozłowska

10

17.

Miłosz Frydrychowicz

6

18.

Jakub Wiszniewski

x

19.

Igor Abramczuk

x

20.

Małgorzata Połeć

4

21.

Anna Frączek

6

22.

Justyna Szumczyk

8

23.

Kasia Pierzynowska

7

24.

Wojciech Kordunowski

x

26.

Wiktoria Dropiewska

2

27.

Jakub Jaskólski

x

28.

Mateusz Krauze

x

29.

Klaudia Banit

7

30.

Klaudyna Pytlewska

x

31.

Maja Gościak

6

32.

Maciej Abramski

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyka

Dzisiaj156
Wczoraj5161
Tydzień5317
Miesiąc58781
Wszystkie3116103

Visitor IP : 54.161.71.188 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb