Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00 

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

 

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Spelling Master 2018/2019 - wyniki styczniowego etapu

Uwaga uczniowie klas 0 - VIII!

Poniżej znajdują się wyniki styczniowego etapu dyktanda językowego Spelling Master 2018/2019.

Wszystkim uczniom gratulujemy!

Pozostałych uczniów zapraszamy do przyłączenia się do wspólnej zabawy w następnych etapach dyktanda.

 

Dominika Breza

Faustyna Hinc

Jolanta Okonek

Katarzyna Pająkowska-Dabrynin

 

 

KLASY 0 - II

15/15

Natalia Wierzbicka (2b)
Błażej Kurkowski (2a)
Hanna Miśkiewicz (2a)
Marta Czarkowska (1b)
Wiktor Stefański (1a)
Aleksander Najder (1b)
Maciej Czarkowski (1b)

14/15
Piotr Bieschke (1a)

13/15
Olga Fałtynowicz (2a)

6/15
Ignacy Kowalski (1b)

 

KLASY III - IV

4a

Gałęzowska Natalia - 13

Grodzicka Maja - 15

Kaszuba Ignacy - 8

Kowalski Ksawery - 12

Kusy Milena - 13

4b

Kurkowski Dominik - 14

Mrozik Maja - 15

Szyłańska Daria - 15

Śreniawa-Pisarska Daria - 14

4c

Kalnik Hanna - 13

Konikowska Maja - 15

Rojek Lidia - 14

Rzedzicka Alicja - 14

KLASY V - VI 

IMIĘ I NAZWIKO

WYNIK

KLASA

Zuzanna Żemojtel

15

6a

Julia Peć

15

5a

Natalia Wierzchowska

15

5b

Piotr Toczek

15

5d

Paweł Mont

15

6a

Mateusz Redłowski

15

5d

Natalia Dekańska

14

6a

Piotr Wałejko

14

5d

Jakub Kreczman

14

5a

Kuba Słowak

13

5a

Marta Abramska

13

5c

Emilia Szłoińska

11

6b

Kaja Woźnica

11

5d

Łucja Kozłowska

15

6b

Zuzanna Olszewska

6

6b

Julia Czarkowska

5

5c


KLASY VII - VIII

1. Katarzyna Pierzynowska - 12

2. Maciej Abramski - 10

3. Mateusz Krauze - 6

4. Marta Szczypior - 5

5. Wiktoria Dropiewska - 12

6. Olek Słowak - 4

7. Wojtek Kordunowski - 7

8. Ola Kowalczuk - 10

9. Klaudia Banit - 7

10. Maja Gościak - 7

11. Mikołaj Radke - 5

12. Klaudyna Pytlewska - 6

13. Zuzanna Peć - 12

 

Statystyka

Dzisiaj261
Wczoraj1036
Tydzień11462
Miesiąc97377
Wszystkie3667404

Visitor IP : 34.230.84.215 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb