Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Spelling Master 2018/2019 - podsumowanie

Poniżej znajduje się podsumowanie szkolnego dyktanda językowego Spelling Master 2018/2019.

Ponieważ odbyły się tylko 4 etapy, do zdobycia było max. 60 pkt. W związku z tym laureatami konkursu zostały dzieci, które zdobyły przynajmniej 55 punktów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.

Zespół anglistów

KLASY 0 - 2

laureaci:

Natalia Wierzbicka 2b - 60 pkt.

Błażej Kurkowski 2a - 60 pkt.

Aleksander Najder 1b - 60 pkt.

Hanna Miśkiewicz 2a - 59 pkt.

Wiktor Stefański 1a - 58 pkt.

Maciej Czarkowski 1b - 56 pkt.

uczestnicy:

Marta Czarkowska 1b - 51 pkt.

Piotr Bieschke 1a - 43 pkt.

Olga Fałtynowicz 2a - 43 pkt.

Miłosz Abramski 1a - 32 pkt.

Ignacy Kowalski 1b - 16

Filip Parzyk 2b - 8 pkt.

Ewa Wałachowska 1a - 1 pkt.

KLASY III - IV

laureaci:

Maja Grodzicka 4a - 60 pkt.

Maja Konikowska 4c - 60 pkt.

Daria Szyłańska 4b - 59 pkt.

Lidia Rojek 4c - 59 pkt.

Dominik Kurkowski 4b - 56 pkt.

Milena Kusy 4a - 55 pkt.

uczestnicy:

Ksawery Kowalski 4a - 54 pkt.

Maja Mrozik 4b - 54 pkt.

Daria Śreniawa-Pisarska 4b - 44 pkt.

Alicja Rzedzicka 4c - 42 pkt.

Hanna Kallnik 4c - 39 pkt.

Natalia Gałęzowska 4a - 33 pkt.

Robert Fryśny 4b - 25 pkt.

Zuzanna Saliniewicz 4b - 20 pkt.

Ignacy Kaszuba 4a - 18 pkt.

Szymon Woźnica 3b - 17 pkt.

Jan Szukalski 4b - 15 pkt.

Cezary Trojanowski 4c - 10 pkt.

Wiktor Saliniewicz 3a - 7 pkt.

Maja Badur 4c - 6 pkt.

Julia Szulc 4c - 5 pkt.

Julia Szulc 3a - 2 pkt.

Kira Kamma 4a - 2 pkt.

Patrycja Wojda4a - 2 pkt.

KLASY V - VI

laureaci:

Mateusz Redłowski 5d - 59 pkt.

Jakub Kreczman 5a - 59 pkt.

Piotr Toczek 5d - 59 pkt.

Julia Czarkowska 5c - 59 pkt.

Piotr Wałejko 5d - 58 pkt.

Zuzanna Żemojtel 6a - 56 pkt.

Paweł Mont 6a - 56 pkt.

uczestnicy:

Łucja Kozłowska 6b - 54 pkt.

Kaja Woźnica 5d - 52 pkt.

Natalia Wierzchowska 5b - 42 pkt.

Marta Abramska 5c - 35 pkt.

Jakub Słowak 5a - 30 pkt.

Natalia Dekańska 6a - 27 pkt.

Emilia Szłoińska 6b - 24 pkt.

Tymon Rydzkowski 5d - 22 pkt.

Borys Fałtynowicz 5a - 11 pkt.

Igor Orkwiszewski 5b - 8 pkt.

Zuzanna Olszewska 6b - 8 pkt.

Hanna Świątek 5c - 5 pkt.

Maria Andrzejewska 5c - 2 pkt.

KLASY VII-VIII

laureaci:

Zuzanna Peć 8b - 56 pkt.

uczestnicy:

Wiktoria Dropiewska 8a - 53 pkt.

Katarzyna Pierzynowska 7a - 48 pkt.

Aleksandra Kowalczuk 8b - 47 pkt.

Klaudia Banit 8b - 43 pkt.

Wojciech Kordunowski 8b - 41 pkt.

Maja Gościak 8b - 39 pkt.

Maciej Abramski 8a - 37 pkt.

Aleksander Słowak 8a - 33 pkt.

Marta Szczypior 8a - 24 pkt.

Mateusz Krauze 8a - 22 pkt.

Mikpłaj Radke 8a - 16 pkt.

Klaudyna Pytlewska 8b - 14 pkt.

Miłosz Frydrychowicz 7a - 10 pkt.

Jakub Wiszniewski 7a - 10 pkt.

Justyna Szumczyk 7a - 8 pkt.

Igor Abramczuk 7a - 8 pkt.

Statystyka

Dzisiaj1333
Wczoraj3356
Tydzień11647
Miesiąc61792
Wszystkie3935932

Visitor IP : 107.23.37.199 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb