Nowe przestrzenie edukacyjne w SP 27!

English Corner&CraftRoom to nowe przestrzenie edukacyjne w naszej szkole. 16 listopada gościem specjalnym na zajęciach był pan wiceprezydent Piotr Kowalczuk.

W English Corner brał udział w lekcji języka angielskiego klasy 3c prowadzonej przez panią Agnieszkę Jasińską. Uczniowie podczas lekcji korzystli z tabletów, prowadzili konwersacje, swobodnie uczyli się języka poprzez czytanie książek po angielsku oraz granie w gry anglojęzyczne.

W CraftRoomie Ania Krause ze swoją ekipą przetestowała maszyny do szycia, ucząc pana wiceprezydenta i pana dyrektora podstaw szycia.
Mamy nadzieję, że poduszka uszyta osobiście przez pana wiceprezydenta przypadnie do gustu jej nowej właścicielce :)

Wierzymy, że nowe sale znajdą uznanie w oczach uczniów i nauczycieli, nie tylko na lekcjach języka anielskiego!

Miłej nauki i zabawy.

Miesiąc19201