Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Książka łączy pokolenia – warsztaty czytelnicze w klasie II a

Dzieci, tak jak we wszystkich dziedzinach życia, potrzebują przewodników, którzy wprowadzą je w magiczny świat literatury, pomogą odkryć wartość i magiczną moc książek. W najmłodszych latach takimi autorytetami są rodzice, dziadkowie, a także nauczyciele.

W ramach klasowego projektu czytelniczego „Książka łączy pokolenia” w środę gościliśmy w naszej klasie Dziadka Natalii i Wiktorii, który przeczytał nam duży fragment książki Sue Bentley pt. „Magiczny konik”. Jest to ukochana książka Natalii.

Spotkanie z czarodziejskim koniem Kaszmirem było ekscytujące, książka bardzo nam się podobała. Prosimy o jeszcze…

Uczniowie klasy II a

 

  

Statystyka

Dzisiaj1865
Wczoraj3958
Tydzień5823
Miesiąc67687
Wszystkie3460160

Visitor IP : 54.226.23.160 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb