Rekrutacja 2019-2020 - składanie dokumentów

UWAGA WAŻNE!!!
Przypominamy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klas I na rok szkolny 2019/2020 kończy się w PIĄTEK 15 marca o godzinie 15.00.
Do tego czasu należy złożyć w placówce pierwszego wyboru wygenerowany w systemie wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów.
Anna Krause
przewodnicząca komisji rekrutacyjnej

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wycieczka do Torunia – klasa IIa

W dniach 5-6 czerwca 2018r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Torunia. Miasto to zachwyciło nas wspaniałą architekturą i unikalnymi atrakcjami.
Na Toruńskiej Starówce, uznanej za siódmy cud Polski, odwiedziliśmy Rynek Staromiejski, Ratusz, Bazylikę Toruńską, Pomnik Mikołaja Kopernika, Dwór Artusa. Spacerowaliśmy nad brzegiem Wisły, wzdłuż murów obronnych. Przystanęliśmy przy Krzywej Wieży i ruinach Zamku Krzyżackiego.
W Toruńskim Centrum Nowoczesności – MŁYNIE WIEDZY zatrzymaliśmy się na dłużej. Tu wkroczyliśmy w fascynujący świat fizyki, optyki, astronomii, anatomii człowieka i w wiele innych nieznanych nam dziedzin nauki.
W Toruńskim Planetarium zgłębialiśmy tajemnice kosmosu - zwiedzaliśmy Układ Słoneczny, wpatrywaliśmy się w gwiezdne konstelacje.
W Domu Legend Toruńskich wzięliśmy udział w przedstawieniach teatralnych opowiadających najbardziej znane toruńskie legendy.
Na terenie Twierdzy Toruń uczestniczyliśmy w podchodach, a następnie w Piernikarni wcieliliśmy się w role średniowiecznych mistrzów i czeladników. Własnoręczne przygotowaliśmy i wypiekliśmy pierniki, które zabraliśmy do domów.
Dni spędzone w Toruniu przemknęły w okamgnieniu. Mnogość atrakcji i niesamowitych przeżyć na długo zapisze się w naszej pamięci.   Było super!

 

Statystyka

Dzisiaj2142
Wczoraj4386
Tydzień27870
Miesiąc48747
Wszystkie3541699

Visitor IP : 18.206.168.65 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb