Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

Moc w talentach!

W środę 13.03.2019 r. urządziliśmy w klasie pokazy pod hasłem: „Moc w talentach”. I tak: Patryk z Adamem skonstruowali i pokazali nam katapultę z klocków i gumek recepturek. Pola zaśpiewała piosenkę Cleo -„Mi- sie”. Jakub zaprezentował papierowe składanki. Max i Wiktor- nasi plastycy, pochwalili się rysunkowymi książkami. Wiktoria zaprezentowała swoje obrazy w stylu anime, zaś Maciej- modelarz - własnoręcznie wykonaną makietę Stadionu Narodowego. Swoimi literackimi zdolnościami pochwaliła się także Marta, która recytowała wiersze swojego autorstwa.

Gratulujemy odwagi, kreatywności i otwartości umysłów.

Visitor IP : 54.226.73.255 1 Unknown - Unknown