Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

Spektakl "Magiczne drzewo"

24 stycznia wzięliśmy udział w spektaklu teatralnym Magiczne drzewo. Była to opowieść pełna przygód, humoru i wesołych piosenek. Mogliśmy zobaczyć mnóstwo magicznych sytuacji.Spektakl był bardzo emocjonalny. Został przedstawiony problem bliskości w rodzinie i brak czas dla swoich dzieci . Problemy bohaterów pokrywały się często z problemami widzów, odbiorców inscenizacji. Pokazany został nam również problem odpowiedzialności za swoje czyny, oraz to, że spełnianie każdego życzenia niesie za sobą poważne konsekwencje. Spektakl bardzo nam się podobał.

Dzień chłopaka w klasie 5a

W poniedziałek dziewczęta klasy 5 a sprawiły swoim kolegom bardzo miłą niespodziankę. Wszyscy chłopcy obdarowani zostałi kubkiem z dedykacją oraz balonikiem. Ogromną radość sprawił całej klasie przepyszny tort.  Bardzo dziękujemy mamie Oliwii, która pomogła w przygotowaniu Dnia Chłopaka :)

Klasa 5 a w Muzeum II Wojny Światowej

4 września wybraliśmy się do Muzeum II Wojny Światowej. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od obejrzelnia wystawy dla dzieci . Następnie przeszliśmy do wystawy głównej, która składa się z trzech bloków narracyjnych: "Droga do wojny'', "Groza wojny" oraz  "Długi cień wojny". Wystawa zajmuje niemal 5tys. m2 i znajduje się na niej około 2 tys. eksponatów, co czyni je największym muzeum o charakterystyce narodowej na świecie! Widzieliśmy różne rodzaje broni, czołgi, samoloty oraz inne ciekawe eksponaty.  Na koniec obejrzeliśmy film pt. "Niezależni" który pokazywał jak ciężko mieli Polacy podczas wojny jak i po wojnie.  Wizyta w muzeum była bardzo kształcąca.

Jakub Kreczman

Oskar i Pani Róża

W poniedziałek -  12 marca o godz. 9.40 wyszliśmy całą klasą  na spektakl teatralny, pt. "Oskar i Pani Róża". Spektakl przedstawiał świat chorego na białaczkę chłopca o imieniu Oskar, który staje przed wyrokiem śmierci. Dowiaduje się, że pozostało mu 12 dni życia... Chłopiec zaprzyjaźnia się z wolontariuszką o imieniu Róża, która staje się jego zaprzyjaźnioną ciocią. To właśnie ona wpada na pomysł pisania listów do Boga, a także traktowania każdego dnia życia jako dziesięciu lat. Towarzyszy chłopcu w jego krótkiej drodze i stara się ją oswoić. Zaczarowuje dla niego czas... Pomimo dość smutnej tematyki choroby, śmierci, poczucia osamotnienia, spektakl był bardzo pogodny, pełen optymizmu a czasami wręcz zabawny. Polecam każdemu.
Oliwia Dudek

Visitor IP : 54.226.73.255 1 Unknown - Unknown