Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Klasa 5 a i 5d w Tajemniczym Lesie

W dniach 29-31 czerwca klasy 5a i 5d brały udział w super przygodzie pod hasłem Podziemia Tajemniczego Lasu. To były aktywne 3 dni z daleka od komputera i telefonu, czyli prawdziwy cyfrowy detoks, który wyszedł wszystkim na dobre  :) Spędzalismy czas na przeróżnych grach terenowych bazujących na kryciu, podchodach oraz wspólnym ustalaniu i realizowaniu założonej strategii. Poznaliśmy takie zabawy jak: "Strażnik", Partyzanccy kurierzy", "Świetlik". Dużą frajdą była również nauka czytania mapy i kompasu oraz marsz na orientację. Wiele emocji dostarczył nam Wieczór Kryminalny, czyli gra w „Mafię” i rozwiązywanie zagadek detektywistycznych.

 

Statystyka

Dzisiaj1597
Wczoraj3571
Tydzień8638
Miesiąc92994
Wszystkie3857364

Visitor IP : 54.144.75.212 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb