Rekrutacja 2019-2020 - składanie dokumentów

UWAGA WAŻNE!!!
Przypominamy, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klas I na rok szkolny 2019/2020 kończy się w PIĄTEK 15 marca o godzinie 15.00.
Do tego czasu należy złożyć w placówce pierwszego wyboru wygenerowany w systemie wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów.
Anna Krause
przewodnicząca komisji rekrutacyjnej

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Klasa IIIb na tropie wiosny w…. ptasim świecie!!!

Klasa IIIb na tropie wiosny w…. ptasim świecie!!!

Dnia 13.03.2019r .wzięliśmy udział w niecodziennych zajęciach przyrodniczych w gdańskim Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej. Warsztaty odbyły się pod hasłem: „Na tropie ptaków”.

            Ptaki to jedne z najbardziej niezwykłych zwierząt na świecie. Z jednej strony łatwe do usłyszenia…. mieliśmy okazje ich posłuchać , z drugiej zaś bardzo skryte. Znaleźliśmy  wśród nich takie, które całe życie spędzają w miejscu wyklucia jak i te, które co roku pokonują tysiące kilometrów. Poznaliśmy  takie, które ciężko będzie zobaczyć, jak i takie które dostrzeżemy łatwo nawet w leśnej gęstwinie. Oprócz bardzo ciekawej prezentacji, opowieści i wielu ciekawostek na temat ptaków, które przekazał nam pan Marcin…. udaliśmy się do lasu na ich obserwację. Wszyscy odpowiednio ubrani i wyposażeni w lornetki udaliśmy się na poszukiwania tych wspaniałych i zadziwiających  „ skrzydlaków”.

Na koniec bawiliśmy się świetnie w lesie z  dwiema  pluszowymi sikorkami…. bogatką i modraszką. Miały dla nas wiele ciekawych zadań do wykonania. Taka lekcja przyrody była bezcenna! To miejsce  na  pewno  jeszcze odwiedzimy!!!

Młodzi ornitolodzy z kl.IIIB

Wraz z panią Pauliną i p.Kają

Znalezione obrazy dla zapytania sikorka obrazy

 

Statystyka

Dzisiaj2129
Wczoraj4386
Tydzień27857
Miesiąc48732
Wszystkie3541686

Visitor IP : 18.206.168.65 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb