Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00 

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

 

R

E

K

R

U

T

A

C

J

A

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Twórczo i praktycznie

W piątek od samego rana zabraliśmy się za sadzenie nasion szczypiorku, rzodkiewki i szpinaku. Otrzymaliśmy cały zestaw z programu UE Mały Rolnik. Najpierw z uwagą czytaliśmy instrukcję a potem kolejno podzieliliśmy się zadaniami. Każdy mógł coś zrobić, aby stworzyć wspólny, mały ogród. Teraz czekamy czy coś z tego wyrośnie...

Potem zabraliśmy się za wykonanie stworków z różnych materiałów. Zadanie na dziś - przyszywanie guzików.  Wspólnie doszliśmy do wniosku, że to trudne zadanie. Jednak efekt pracy był imponujący. Sami zobaczcie...

Statystyka

Dzisiaj1343
Wczoraj4153
Tydzień9683
Miesiąc95598
Wszystkie3665625

Visitor IP : 54.82.119.116 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb