Świąteczna paczka

7 grudnia od samego rana uczniowie klasy IIB I VIA przygotowywali stanowisko, by przez cały dzień sprzedawać ciasta oraz świąteczne ozdoby, kartki, sznury choinkowe, świeczniki  w szczytnym celu. W tym roku pieniądze przeznaczymy na pomoc dwóm rodzinom oraz wspomożemy oddział zakaźny szpitala dziecięcego na Polankach. Nasz kiermasz wspomagali rodzice uczniów klasy IIb, ale obecne były przede wszystkim dzieci drugiej i szóstej klasy. Czuli się niezwykle odpowiedzialni za ten projekt. Zapraszali do kupowania, namawiali a nawet tańczyli by zachęcić innych do pomocy. Efekt jest imponujący. Zebraliśmy 2035 zł i 80 groszy.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by na stołach znalazły się pyszne ciasta, piękne ozdoby, malowane własnoręcznie bombki, lampiony i kartki robione przez dzieci. Dziękujemy również  wszystkim, którzy przynieśli potrzebne rzeczy dla potrzebujących: buty, ubrania, kosmetyki, żywność. Macie ogromne serca.
Do zobaczenia za rok.

Uczniowie wraz z wychowawcami