Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

Uniwersytet Młodego Odkrywcy

W sobotę 2 lutego odbyło się kolejne spotkanie w ramach Uniwersytetu Młodego Odkrywcy. Młodzi studenci wysłuchali wykładu pracownika Portu Gdańsk. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy np. jak duże jest  miejsce, w którym  przeładowuje się towary, jak duże statki przypływają i dlaczego jest to bardzo ważne miejsce dla Gdańska. Poza tym ciekawostką jest to, że latem jest tam bezpłatne kino letnie a zimą duże lodowisko, na które pracownik Portu serdecznie zapraszał. W trakcie zajęć wykład swój mieli również Rodzice, którzy rozmawiali o emocjach u dzieci z Panią psycholog Anną Messlin.
Po wykładzie odbyły się ćwiczenia: robotyka oraz lepienie z gliny. Powstały różne cud , które będzie można odebrać na kwietniowym zjeździe. Do zobaczenia.

Visitor IP : 34.230.84.215 1 Unknown - Unknown