Uniwersytet Młodego Odkrywcy

W sobotę 2 lutego odbyło się kolejne spotkanie w ramach Uniwersytetu Młodego Odkrywcy. Młodzi studenci wysłuchali wykładu pracownika Portu Gdańsk. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy np. jak duże jest  miejsce, w którym  przeładowuje się towary, jak duże statki przypływają i dlaczego jest to bardzo ważne miejsce dla Gdańska. Poza tym ciekawostką jest to, że latem jest tam bezpłatne kino letnie a zimą duże lodowisko, na które pracownik Portu serdecznie zapraszał. W trakcie zajęć wykład swój mieli również Rodzice, którzy rozmawiali o emocjach u dzieci z Panią psycholog Anną Messlin.
Po wykładzie odbyły się ćwiczenia: robotyka oraz lepienie z gliny. Powstały różne cud , które będzie można odebrać na kwietniowym zjeździe. Do zobaczenia.

Visitor IP : 13.59.130.130 1 Unknown - Unknown