3 b w Europejskim Centrum Solidarności

Wycieczka

20 października 2016 r. wyjechaliśmy na wycieczkę do Europejskiego Centrum Solidarności. Było Super, dowiedzieliśmy się bardzo dużo o Polskiej historii. Tak dokładnie to było muzeum, Muzeum Solidarności. Dowiedzieliśmy się że kiedyś w sklepach nie było towaru i dużo innych rzeczy...

Weronika Kmiecik.

20.10.2016 roku byliśmy na wycieczce szkolnej w Europejskim Centrum Solidarności. Czekała tam na naszą klasę pani. Ta pani dała nam karteczki, które się dostawało raz na miesiąc, na których było napisane, co można kupić w tym miesiącu. Pani też dawała nam zadania, za które dostawaliśmy litery i musieliśmy odnaleźć torbę, odnalazł ją Szymon.

Julia Ciechalska

JC1

JC2

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA ZDJĘĆ: ZDJĘCIA

Wycieczka do ECS-u

20-stego października nasza klasa wybrała się na wycieczkę do Europejskiego Centrum Solidarności.

Po zbiórce w sali wyruszyliśmy do ECS-u.W ECS-ie czekała na nas pani o imieniu Ola która opowiedziała nam o Polskiej historii,dała nam też kartki za które kiedyś  kupowało się jedzenie.

Dała nam też różne zadania.Do szkoły wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi!

Zosia Bielawa

Visitor IP : 3.144.189.177 1 Unknown - Unknown