Klasa VIb w Przywidzu

Czas wycieczek się rozpoczął. Klasą, która zainicjowała wyjazdy, była VIb. Bowiem już 19 kwietnia uczniowie wyjechali pociągiem do Wejherowa, stamtąd zaś autokarem do Przywidza, kaszubskiej wsi.
Podczas trzydniowego biwaku wiele się działo: zawody w przeciąganiu liny, biegi w „googlach”, nauka strzelania z łuku, wspinaczka na sztucznej ścianie, biegi na orientację, nocne gry, ognisko itp.
Ważnym punktem programu byli goście: wychowawczyni VIb pani Aneta Wieczorek oraz wicedyrektor SP 27 pani Anna Krause.
Pobyt w Przywidzu to była nie tylko świetna zabawa, ale także nauka: współżycia w grupie, rezygnowania z własnego egoizmu, wygody; przezwyciężania słabości, lęków.
Wszyscy, zarówno uczniowie jak i opiekunowie, pani Kasia Markiewicz i pani Małgorzata Niechwiedowicz, „uczyli” się sumiennie i zasłużyli na 6.

Miesiąc19488

Visitor IP : 3.128.79.88 1 Unknown - Unknown