Kartonowa klasa

Po dokładny zaplanowaniu działań, nastąpiły dwa dni szczegółowego mierzenia sali i jej wyposażenia. Uczniowie zastanawiali się również, jakie materiały będą im potrzebne (a byli przy tym bardzo kreatywni!!!), w jaki sposób mogą wykonać miniatury i zapisywali to w tabelce. Kolejnym krokiem do zrealizowania celu był podział na pary oraz szczegółowe opisanie niezbędnych narzędzi (od młotka, przez śrubokręt po......piłkę ;)).

W czwartek drugoklasiści zabrali się do ciężkiej pracy. W ruch poszły młotki, śrubokręty, kleje. Uczniowie musieli wykazać się nie lada kreatywnością, wykonując rzutnik z kawałka gąbki czy obrotowe krzesło z pojemnika po kliszy do aparatu.

Wszyscy podeszli do zadania bardzo profesjonalnie, czego efektem jest wspaniała makieta! Zapraszamy do jej podziwiania w sali numer 16 :) I już powoli myślimy o projekcie na trzecią klasę.........ten będzie troszkę obszerniejszy :)

GALERIA ZDJĘĆ!

Dzisiaj1961