Zielona Szkoła klas Ic i IIIa

Pogoda nas rozpieszczała. Promienie słońca, wysokie temperatury i przyjemny wiaterek towarzyszyły nam podczas licznych zajęć. Opowiadać ze szczegółami można godzinami, więc my tylko wymienimy: przejażdżka zabytkowym tramwajem i karmienie koni oraz highlanderów (bydło szkockie), przejażdżki na koniach, karmienie zwierzaków - lamy, kozy, owce, przygotowywanie pizzy i sałatek, zabawy na świeżym powietrzu, spacery, zielniki, ognisko, nocne podchody z latarkami i pidżama party (zwane też pidżama porty:) ). Chyba o niczym nie zapomnieliśmy, jeśli tak - dzieci dopowiedzą.

Pełni miłych wspomnień w środowe popołudnie wyruszyliśmy w drogę powrotną.

Zielona Szkoła była o tyle wyjątkowa, że był to ostatni wyjazd klasy III z panią Anią jako wychowawczynią - ostatni, a na dodatek w to samo miejsce, gdzie po raz pierwszy wypoczywali wspólnie na Zielonej Szkole w klasie I... łezka w oku się zakręciła!

CZĘŚĆ I

CZĘŚĆ II już wkrótce :)