Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zdobądź flagę

  

Klasa 5 b na zajęciach z innowacji technicznej wykonywała grę planszową o nazwie „Zdobądź flagę". Polega ona na zdobyciu przez gracza flagi i dotarciu z nią do swojej bazy. Obecnie ten rodzaj gry znany jest młodzieży z gier komputerowych, rozgrywek paintballowych, a przede wszystkim z zabaw harcerskich. Nasi uczniowie samodzielnie wykonali poszczególne elementy gry, które posłużą innym dzieciom do nauki programowania bez komputera. Na pewno w tego typu grze przyda się taktyczne myślenie i dobra strategia.????
Uczniowie projektowali kostkę, pionki, flagę oraz pozostałe elementy w programie TinkerCad, które oczywiście zostały wydrukowane na naszej szkolnej drukarce 3D.  Testowanie gry było bardzo emocjonujące :)

Pomysł na stworzenie gry został zaczerpnięty ze stronyhttps://jedynkakoduje.blogspot.com/

 

 

Statystyka

Dzisiaj3953
Wczoraj5101
Tydzień9054
Miesiąc71979
Wszystkie2982519

Visitor IP : 54.156.39.245 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb