Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wyjście na spektakl "Lalka" - relacja

W niedzielę 26 listopada 2017 r. w ramach zajęć koła kulturowego odbyło się wyjście do Teatru Muzycznego w Gdyni na spektakl ,,Lalka''.

Spotkaliśmy się na dworcu SKM w Gdańsku-Wrzeszczu, skąd kolejką SKM pojechaliśmy do Gdyni. Gdy już dojechaliśmy, musieliśmy przejść jeszcze kawałek do teatru. Kiedy wszyscy już byli gotowi weszliśmy do teatru, gdzie ku mojemu zdziwieniu było bardzo dużo osób. Udaliśmy się na balkon, zajęliśmy nasze miejsca. A po chwili zaczął się spektakl.

Całe przedstawienie było przepiękne. Szczerze mówiąc byłam pierwszy raz na takim ,,prawdziwym'' spektaklu, więc byłam zachwycona wszystkim, co zobaczyłam. Chociaż wszystkiego nie rozumiałam, to wszystkie efekty, muzyka, scenografia, stroje, jak i oczywiście gra aktorska były przygotowane idealnie.

Gdy po przedstawieniu wracaliśmy już do Gdańska, pani Kasia wytłumaczyła nam wszystko, czego nie zrozumieliśmy podczas oglądania spektaklu.

Ja jestem bardzo zadowolona z tego wyjścia i jeśli będzie następne, to na 100% idę!

 

Ola Kowalczuk

klasa 7b

Statystyka

Dzisiaj450
Wczoraj3422
Tydzień15506
Miesiąc77370
Wszystkie3469843

Visitor IP : 52.91.176.251 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb