Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wyniki Konkursu Wojewódzkiego Nowe w moim mieście

orzeł

Wyniki  XI Edycji Wojewódzkiego Konkursu pod patronatem Wojewody Pomorskiego

Najpiękniejsze Zakątki Mojego Miasta - Ocalmy Od Zapomnienia

Nowe w moim mieście

 

Kategoria fotograficzna

I miejsce-

  • Mateusz Krauze (cykl 3 zdjęć Muzeum II Wojny Światowej)

       Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

II miejsce-

  • Katarzyna Karczewska (zdjęcie ECS)

       Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku

  • Jakub Jaskólski (zdjęcie Muzeum II Wojny Światowej)

       Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

III miejsce

  • Aleksandra Dulska (zdjęcie Muzeum II Wojny Światowej Gra Światła i Cienia)

       Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku

Wyróżnienia:

  • Maksymilian Zaborowski (zdjęcie nr 2)

       Szkoła Podstawowa nr 15 w Gdańsku

  • Katarzyna Świtka (zdjęcia nr 1 i 2)

       Szkoła Podstawowa nr 15 w Gdańsku

  

Kategoria informatyczna

I miejsce-

  • Natalia Rus

       Szkoła Podstawowa im Jana III Sobieskiego w Gniewie

  • Bartłomiej Wiśniewski

       Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

II miejsce-

  • Aleksandra Maternicka

       Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim

  • Maria Tumidajewicz

       Szkoła Podstawowa nr 83 w Gdańsku

III miejsce

  • Olga Mozgiel

       Szkoła Podstawowa im Jana III Sobieskiego w Gniewie

  • Jakub Jaskólski

       Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

Wyróżnienia:

  • Łucja Kozłowska

        Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

 

Kategoria proza

I miejsce-

  • Antoni Słupek

       Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach

II miejsce-

  • Justyna Szumczyk

       Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

III miejsce

  • Mikołaj Krause

       Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie

 

Kategoria poezja

I miejsce-

  • Zofia Klimczuk

       Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie

II miejsce-

  • Paulina Dobke

       Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku

III miejsce

  • Zuzanna Peć

       Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

Wyróżnienia:

  • Agata Skakuj

       Szkoła Podstawowa nr 83 w Gdańsku

  • Paweł Lesner

       Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie

 

Kategoria plastyka

I miejsce-

  • Zuzia Peć

       Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

II miejsce-

  • Maja Gościak

       Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

III miejsce

  • Ania Laskowska

       Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

Wyróżnienia:

  • Klaudyna Pytlewska

       Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku

 

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy wraz z opiekunami w piątek, 9 czerwca 2017 r. na godz. 11.00 do Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku na uroczyste wręczenie nagród. (wejście B, sala im. L. Kaczyńskiego, I piętro)

Organizatorzy 

Statystyka

Dzisiaj89
Wczoraj3007
Tydzień11825
Miesiąc54428
Wszystkie2700396

Visitor IP : 54.196.38.114 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb