Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

Uczniowie klas VII, aby propagować zdrowy tryb życia, przygotowali krótkie klipy filmowe. 

Przed realizacją filmów (praca była wykonywana w 4/5- osobowych grupach) dokonali diagnozy „zdrowotności” współczesnego społeczeństwa. Zauważyli, że komputery, fast foody oraz niechęć do świeżych warzyw niezbyt dobrze wpływają na stan fizyczny i umysłowy dzieci, młodzieży.

                Przemyślenia uczniów znalazły odzwierciedlenie w ich filmach: „W zdrowym ciele zdrowy duch”, „Trzymaj formę”, „Trochę o soku pomarańczowym”, „Triki z Ameryki”, „S,O,K”, „Zdrowe życie”, „Żyj zdrowo!”

                Mamy nadzieję, że filmy klas siódmych wpłyną na zmianę trybu życia ich kolegów.

Statystyka

Dzisiaj436
Wczoraj4008
Tydzień26588
Miesiąc63879
Wszystkie3350285

Visitor IP : 54.205.211.87 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb