Rekrutacja 2019-2020 - OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice uczniów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i klas I w terminie

28 marca od godziny 8.00 do 03 kwietnia do godziny 15.00

składają OŚWIADCZENIE WOLI.

OŚWIADCZENIE WOLI ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY - TU DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE WOLI KLASA I - TU DO POBRANIA

WAŻNE!!! Oświadczenia woli do klasy pierwszej NIE składają rodzice uczniów kotynuujących naukę w naszej szkole (tegoroczna zerówka) oraz rodzice uczniów obwodowych.

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

Uczniowie klas VII, aby propagować zdrowy tryb życia, przygotowali krótkie klipy filmowe.

Przed realizacją filmów (praca była wykonywana w 4/5- osobowych grupach) dokonali diagnozy „zdrowotności” współczesnego społeczeństwa. Zauważyli, że komputery, fast foody oraz niechęć do świeżych warzyw niezbyt dobrze wpływają na stan fizyczny i umysłowy dzieci, młodzieży.

Przemyślenia uczniów znalazły odzwierciedlenie w ich filmach: „W zdrowym ciele zdrowy duch”, „Trzymaj formę”, „Trochę o soku pomarańczowym”, „Triki z Ameryki”, „S,O,K”, „Zdrowe życie”, „Żyj zdrowo!”

Mamy nadzieję, że filmy klas siódmych wpłyną na zmianę trybu życia ich kolegów.

Visitor IP : 3.95.63.218 1 Unknown - Unknown