Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

Uczniowie klas VII, aby propagować zdrowy tryb życia, przygotowali krótkie klipy filmowe. 

Przed realizacją filmów (praca była wykonywana w 4/5- osobowych grupach) dokonali diagnozy „zdrowotności” współczesnego społeczeństwa. Zauważyli, że komputery, fast foody oraz niechęć do świeżych warzyw niezbyt dobrze wpływają na stan fizyczny i umysłowy dzieci, młodzieży.

                Przemyślenia uczniów znalazły odzwierciedlenie w ich filmach: „W zdrowym ciele zdrowy duch”, „Trzymaj formę”, „Trochę o soku pomarańczowym”, „Triki z Ameryki”, „S,O,K”, „Zdrowe życie”, „Żyj zdrowo!”

                Mamy nadzieję, że filmy klas siódmych wpłyną na zmianę trybu życia ich kolegów.

Statystyka

Dzisiaj148
Wczoraj5161
Tydzień5309
Miesiąc58773
Wszystkie3116095

Visitor IP : 54.161.71.188 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb