Mini remonty

Podczas ostatniego spotkania Rady Rodziców SP 27 poruszyliśmy Szanowni Państwo temat remontów w naszej szkole.

Informację dotyczącą naszej wspolnej inicjatywy miałem umieścić niezwłocznie, niestety robię to dopiero teraz.

Chciałem poporstu sprawdzić wszystkie mozliwe technologie i wybrać tą, która okaże się najlepsza.

Zakres mini remontu dotyczy koratarza przy sali gimnastycznej:

- malowanie sufitów i ścian na kolor biały,

- wykonanie do wysokości 1.5 m TYNKU MOZAIKOWEGO. (kolor żywy, radosny taki jak nasze DZIECI:) )

Dlaczego TYNK? Ponieważ jest to rzecz prawie niezniszczalna, raz zrobiona będzie dobrze wyglądała przez dlugie.

Środki na zakup materiałów są, pozostaje mi prosić o pomoc w samym mini remoncie.

Osoby chętne do pomocy proszone są o kontakt, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub 506028361.

Miesiąc19134

Visitor IP : 18.223.106.232 1 Unknown - Unknown