Zakończenie roku szkolnego 2017-18

zakończenie_roku_szkolnego_2017-18.png

Z

a

k

o

n

c

z

e

n

i

e

 

r

o

k

u

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Noc Bibliotek 2018 - podsumowanie

Noc Bibliotek 2018

 

 


W piątek 8. czerwca 2018 uczniowie naszej szkoły z klasy III-V wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek.


Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji! Najwięcej emocji dostarczyła gra szkolna, której celem było rozwiązanie zakodowanych zagadek detektywistycznych oraz odszukanie najstarszej książki w bibliotece. Uczniowie wyposażeni w tablety i aplikacje do skanowania QR kodów wyruszyli do 10 punktów ukrytych na terenie szkoły. Wygrała drużyna w składzie: Łucja Kozłowska, Maja Badur, Agata Jankowska, ale nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy. Świetną zabawą okazał się też konkurs literacki "Opowieść z dreszczykiem" oraz konkurs plastyczny polegający na sporządzeniu portretu pamięciowego. Jedną z atrakcji była tez pyszna pizza


Serdecznie dziękujemy paniom Justynie Małeckiej i Joannie Chłodzińskiej za ufundowanie poczęstunku i pięknych nagród! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie.

 

Statystyka

Dzisiaj247
Wczoraj3816
Tydzień14447
Miesiąc70087
Wszystkie2617516

Visitor IP : 23.20.236.61 1 Unknown - Unknown
Powered by CoalaWeb