Konsultacje dla Rodziców dzieci z klas "0"

Można już umawiać się na konsultacje dotyczące omówienia wyników orientacyjnego testu gotowości szkolnej. Konsultacje zaczną odbywać się od 14.05.2015r. Na czas omówienia należy przeznaczyć około 20 min. Zachęcam do skorzystania z konsultacji, gdyż udzielę wskazówek dotyczących pracy z dzieckiem w domu i wykonywania zadań wspierających jego rozwój. Proszę, aby rodzice indywidualnie umawiali się na konsultacje za pośrednictwem maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  Dzięki temu będę mogła spróbować dostosować się do Państwa.

Anna Meslin- psycholog

Dzisiaj2036